KMASZC Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium

Nyitott kapuk

Kedves Nyolcadikosok!

Sok szeretettel várunk Titeket 2015. december 16-ig minden szerdán 8.00-12.00-ig iskolánkba!

Kedves Nyolcadikos Diákok, Kedves Szülők!

Hagyományokhoz híven az idei évben is megrendezésre kerülnek az iskola nyílt napjai. Szeretettel várjuk Önöket az FM KASZK - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakképző Iskolájában.

Választható képzéseink:

Szakgimnáziumi képzéseink:
  • Kertészet és parképítés szakgimnáziumi ágazat
  • Földmérés szakgimnáziumi ágazat
  • Környezetvédelem, vízgazdálkodás szakgimnáziumi ágazat

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk — mint tagintézmény — beiskolázási adatai az Középfokú Intézmények Felvételi Információs Rendszerében az FM Közép-magyarországi Agrár-Szakképző Központ, Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola, Kollégium — mint KASZK központ Maglódi út 4/b.— adatai között lesznek megtalálhatók a budapesti iskoláknál.

A jelentkezési lapokat az iskolánk címre kérjük megküldeni!

Tagintézményi OM azonosító: 035 385
Telephely kód: 003

Cím: 1149 Budapest, Mogyoródi út 56-60.

KMASZC Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium
Tagintézményi OM azonosító: 035269/009
Telephely címe:

Intézményi név változatai:
Közép-magyarországi ASZC Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium
Közép-magyarországi Agrárszakképzési Centrum - Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium

#szeretjükavargát
Kövessetek / Kövessenek bennünket az Instagramon:
@varga_marton_technikum
Varga Márton Technikum (@varga_marton_technikum) • Instagram-fényképek és -videók

: +36-1-273-2741
E-mailtitkarsag.vmszki@gmail.com