Az Erasmus Napot már 5. alkalommal szervezi meg a Centrum (KMASZC) 2025. október 16-án csütörtökön 9 és 14 óra között. Az alábbi linken várják a jelentkezéseket! Kedves Diákok! Szóljatok az osztályfőnököknek a lehetőségről!
https://forms.gle/HSbNhWeqYrYQZRDN7
Akadálymentesítés eszközei